دسته: یادداشت

۲۷ مرداد, ۱۳۹۸ - ۶:۳۷ بعد از ظهر
یادداشت

ذی حساب سازمان جهاد کشاورزی فارس، گوهر ذی قیمتی و غیرقابل تکرار

سرکار خانم مهندس "ناهید هژبری" همگام با ظهور انقلاب اسلامی و عضویت در جبهه دانشجویان مسلمان پیرو خط امام کارش را شروع نمود و با شروع جنگ تحمیلی و بستن دانشگاهها وارد عرصه پر التهاب انقلاب فرهنگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) آن روز جهت کمک به مردم جنگ زده و مجروحان در راستای خدمت به مام میهنی گردید.
۱۷ خرداد, ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
یادداشت/

تاجگردون اندیشه ای فراتر از مرزها

تاجگردون ها به زور و تزویر و التماس در ذهن و اندیشه افکار عمومی، خود را مانا و ماندگار نساخته اند بلکه آنها با خدمت صادقانه و تعهد مخلصانه، نامیرایی اندیشه خود را در دل این مردم نهادینه کرده اند.
۱۳ شهریور, ۱۳۹۷ - ۹:۱۶ بعد از ظهر
۹ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
۴ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱:۲۶ بعد از ظهر
یادداشت/

شوالیه های سوار بر گرده صداقت مردم

متأسفانه اغلب مسئولین اجرایی و نظارتی هم­، به جای فرهنگ سازی و کنترل این مسائل و البته رسیدگی عملی و ملموس به مشکلات و نیازهای مردم­، چندان بدشان نمی آید که خلف وعده ها و نا کارآمدی های موجود را در این کبکبه و دبدبه کاذب سیاسی انتخاباتی لاپوشانی کنند­!
۲۹ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱:۰۰ قبل از ظهر
یادداشت:

قلم،اقوام ،آرامش؛همایشی با رنگ و بوی سیاسی!

در همایش قلم،اقوام ،آرامش هیچ نشانه ای جدید از فرهنگ بومی و محلی شهر و یا استان کهگیلویه و بویراحمدبه جایی صادر و شناسانده نشد و هیچ فرهنگ غیر بومی به شرکت کنندگان و مردم بومی ما شناسانده نشد و محتویات این همایش کاملا محدود و معمول بود.
۲۲ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
پیوست هفته قرآن و عترت؛

مدیرکل ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با خانواده ۵ پیشکسوت قرآنی دیدار کرد

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مدیرکل ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به همراه چند تن از همکاران خویش، پیوست جشنواره هفته قرآن و عترت با خانواده ۵ پیشکسوت قرآنی در یاسوج دیدار کرد.
۱۶ دی, ۱۳۹۶ - ۱:۲۳ قبل از ظهر
فیلم
گزیده اخبار
یادداشت
آخرین اخبار