دسته: خبر اول

23 جولای, 2022 - 11:55 ق.ظ
6 جولای, 2022 - 9:32 ق.ظ
21 می, 2022 - 8:59 ب.ظ
12 می, 2022 - 10:01 ق.ظ
در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد:

معاون اقتصادی استاندار: سیاست تولید در سال های گذشته مانند گوشت قربانی بود / ماجرای فشار برای بکارگیری کارگر در کارخانه قند یاسوج چیست؟

صبح امروز جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی در سالن شماره یک استانداری برگزار شد.
19 ژانویه, 2021 - 1:32 ب.ظ
در آئین تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

اعتبارات عمرانی کهگیلویه و بویراحمد ۵۶ درصد افزایش یافت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی استان نسبت به پارسال ۵۶ درصد افزایش داشته است، افزود: این در حالی است که امسال میانگین رشد اعتباری طرح‌های عمرانی در کشور ۲۰ درصد است.
15 ژانویه, 2021 - 3:37 ب.ظ
امام جمعه یاسوج:

حجاب و عیار زنان ما در معرض خطر است

آیت الله سید نصیر حسینی گفت: روز به روز حجاب و عیار زنان ما مع‌الاسف در معرض خطر است پوشش‌های نامناسب این لباس‌های امروزی و چسبناک و بدن نما و موهای بیرون در شان انسان نیست کار حیوانات است
5 مارس, 2020 - 8:37 ب.ظ
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:

۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کهگیلویه وبویراحمد

در حالی که تعداد مبتلایان ثابت شده به ویروس کرونا در کهگیلویه وبویراحمد تاکنون دو نفر اعلام شده بود امروز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد که دو مورد مثبت دیگر نیز اضافه شده است.
23 سپتامبر, 2019 - 7:58 ق.ظ
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس:

ترویج فرهنگ دفاع مقدس سبب صلابت و پویایی جامعه می‌شود

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه معنویت در بین نسل جوان سبب پویایی، تحرک، نشاط و صلابت جامعه و استمرار فرهنگ متعالی ایرانی- اسلامی می‌شود.
7 سپتامبر, 2019 - 4:15 ب.ظ
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس:

کارکنان جهاد کشاورزی باید در حوزه کاری خود یک تحلیل گر خوب باشند

محمدمهدی قاسمی در بخشی از این دیدارها به برخورد قاطع از طریق مبادی قانونی با تصرف های غیرمجاز در بخش کشاورزی پرداخت و تصریح نمود: واجب است نسبت به انجام امورات محوله، فرصت را غنیمت دانسته و در کمترین زمان دست سودجویان و اخلال گران قطع گردد.
7 سپتامبر, 2019 - 8:49 ق.ظ
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در سفر به شهرستان استهبان :

برداشت انجیر از بزرگترین انجیرستان دیم دنیا در استهبان / استفاده از ظرفیت استارت آپ ها برای شناساندن محصول انجیر بسیار مهم است

محمد مهدی قاسمی گفت: انجیرستان دیم استهبان به عنوان یک نقطه مکانی که باید از آن حفظ و حراست بشود و وقتی به ثبت جهانی در آمد به نوعی ظرفیت جهانی برای حفظ و حراست این مناطق وجود خواهد داشت که امیدواریم در کوتاه مدت شاهد ثبت این منطقه باشیم.
فیلم
گزیده اخبار
یادداشت
آخرین اخبار