دسته: فارس

11 می, 2020 - 9:51 ب.ظ

نبوغ فرزندان دیار زاگرس در رأس هرم تصمیم گیری کشوری/ وقتی مدیرکل جوان و باتجربه گهگیلویه و بویراحمدی خوش می درخشد

شایسته ای از جنس علم و عمل که بعد از ۶ سال ریاست قابل قبول مجموعه برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد، فی الحال خدمتگزاری صدیق در سرزمین پهناور فارس یکی از استان های مهم ایران به خدمت مشغول است.
7 نوامبر, 2019 - 11:26 ب.ظ

دکتر مجید انصاری: عشق به حضرت مهدی موعود یعنی ارادت به امام زمان خویش

دکتر مجید انصاری به نقش امامت و ولایت در سرنوشت انسان ها به عنوان یکی از ارکان سعادت بخش جامعه بشری اشاره کرد و گفت: جایگاه دینداری و به جای آوردن مقام خلیفة الهی با ولایت پذیری مردم در امورات دنیوی مسجل و آشکار می گردد.
7 سپتامبر, 2019 - 4:15 ب.ظ
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس:

کارکنان جهاد کشاورزی باید در حوزه کاری خود یک تحلیل گر خوب باشند

محمدمهدی قاسمی در بخشی از این دیدارها به برخورد قاطع از طریق مبادی قانونی با تصرف های غیرمجاز در بخش کشاورزی پرداخت و تصریح نمود: واجب است نسبت به انجام امورات محوله، فرصت را غنیمت دانسته و در کمترین زمان دست سودجویان و اخلال گران قطع گردد.
7 سپتامبر, 2019 - 8:49 ق.ظ
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در سفر به شهرستان استهبان :

برداشت انجیر از بزرگترین انجیرستان دیم دنیا در استهبان / استفاده از ظرفیت استارت آپ ها برای شناساندن محصول انجیر بسیار مهم است

محمد مهدی قاسمی گفت: انجیرستان دیم استهبان به عنوان یک نقطه مکانی که باید از آن حفظ و حراست بشود و وقتی به ثبت جهانی در آمد به نوعی ظرفیت جهانی برای حفظ و حراست این مناطق وجود خواهد داشت که امیدواریم در کوتاه مدت شاهد ثبت این منطقه باشیم.
22 جولای, 2019 - 8:13 ق.ظ
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:

مدیران جهادی فارس در تقابل با هجوم ملخ ها افتخار آفریدند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی هجوم ملخ های ویرانگر دهه چهل را به سرزمین زرع پرور فارس یادآور شد و گفت: مدیران جهادی فارس در تقابل با هجوم ملخ های صحرایی بهمن ۹۷ نشان دادند همانطور که در هشت سال جنگ تحمیلی با افتخار سنگرساز بی سنگر بودند در این قضیه هم به معنای حقیقی راز صیانت از این آب و خاک را یک بار دیگر به منصه ظهور رسانیدند.
23 ژوئن, 2019 - 9:16 ب.ظ
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس:

رد پای ملخ ها در بیش از ۸۰۰ هزار هکتار از اراضی طبیعی/مبارزه با ملخ های صحرایی به صورت جدی در دستور کار قرار دارد

قاسمی گفت: تاکنون بیش از ۲۵ تن سم دلتامترین، مالاتیون و فنیتروتیون برای مقابله با این آفت مصرف گردیده که ۹۰ درصد از این کانون کوبی ها در مراتع طبیعی برای عدم ورود آنها به مزارع و باغات انجام گرفته است.
6 می, 2019 - 2:50 ب.ظ
رییس سازمان جهادکشاورزی استان فارس :

جایگاه هسته گزینش استان فارس ارتقاء خوبی پیدا کرده است

 دکتر محمدمهدی قاسمی "رییس سازمان جهادکشاورزی استان فارس" ضمن تشکر از زحمات سرکار خانم جهانگیری در دوران سرپرستی وی، گفت: خوشبختانه جایگاه هسته گزینش استان فارس بر اساس ارزیابی های به عمل آمده در هسته مرکزی گزینش وزارت متبوع، هم از نظر کیفیت و هم کمیت ارتقاء خوبی پیدا کرده است.
4 مارس, 2019 - 7:37 ب.ظ
به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری

دکتر قاسمی: با کاشتن نهال، غمخوار طبیعت باشیم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس: مقوله کشاورزی و هرآنچه مربوط به این بخش مهم مرتبط می شود، جبهه ای جهادی و راهیست که از صراط امنیت ملی و تامین غذای پایدار جامعه می گذرد، میدانی وسیع و پرتلاش که برای بدست آوردن آب و نان که اگر این دو مقوله در گذرگاه زندگی بهم پیوند نخورد همواره یک ملت متمدن و کشاورز خیز، هم از آب می افتند هم از نان
25 فوریه, 2019 - 11:46 ق.ظ
در پیام تبریک دکتر محمد مهدی قاسمی به مناسبت روز مادر مطرح شد؛

خاستگاه تمامی ارزشهای اخلاقی و دینی مقام مادر است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: مقام پر فروغ و قداست گونه مادر و زن، آرام بخش کشتی زندگی و راز رسیدن به ساحل نجاتی است که بدون وجود این اسطوره حیا و سراسر معرفت امکان پذیر نمی باشد.
24 فوریه, 2019 - 5:34 ب.ظ
فیلم
گزیده اخبار
یادداشت
آخرین اخبار